Home

Perustelu tasaarvo Suositus simona halep jocul de azi kuningas Lear lakkauttaa kevät

Video Exclusiv | Simona Halep, sinceră, după victoria cu Alison Riske de la  turneul WTA din Dubai: ”Ar fi bine să joc cu Badosa!”
Video Exclusiv | Simona Halep, sinceră, după victoria cu Alison Riske de la turneul WTA din Dubai: ”Ar fi bine să joc cu Badosa!”

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep, prestaţie de campioană în faţa Paulei Badosa! A câştigat  meciul într-o oră de joc şi este în sferturi. Prima reacţie - Fanatik.ro
Simona Halep, prestaţie de campioană în faţa Paulei Badosa! A câştigat meciul într-o oră de joc şi este în sferturi. Prima reacţie - Fanatik.ro

Simona Halep și-a stabilit programul pentru lunile următoare » Destinație  surpriză
Simona Halep și-a stabilit programul pentru lunile următoare » Destinație surpriză

Simona Halep câștigă la mare luptă primul meci de la reluarea sezonului |  EurActiv
Simona Halep câștigă la mare luptă primul meci de la reluarea sezonului | EurActiv

Prima reacție a Simonei Halep după vestea că a fost prinsă dopată

SIMONA HALEP - KAIA KANEPI // FOTO Coșmar sau realitate? Simona Halep,  eliminată în primul tur de la US Open după ce a fost masacrată de jocul  agresiv al Kaiei Kanepi
SIMONA HALEP - KAIA KANEPI // FOTO Coșmar sau realitate? Simona Halep, eliminată în primul tur de la US Open după ce a fost masacrată de jocul agresiv al Kaiei Kanepi

UPDATE - Simona Halep va disputa finala cu... | News.ro

VIDEO Tenis: Simona Halep - A fost un an foarte greu pentru mine, nu mă  aşteptam să joc o finală WTA | AGERPRES • Actualizează lumea.
VIDEO Tenis: Simona Halep - A fost un an foarte greu pentru mine, nu mă aşteptam să joc o finală WTA | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep - Este întotdeauna o plăcere să joc acasă și cu atât mai mult  să câștig acasă! Le mulțumesc tuturor celor care au venit să mă susțină,  acest trofeu este în
Simona Halep - Este întotdeauna o plăcere să joc acasă și cu atât mai mult să câștig acasă! Le mulțumesc tuturor celor care au venit să mă susțină, acest trofeu este în

Mats Wilander, suprins după ce Simona Halep a fost învinsă de Elena  Rybakina: "Nu a fost sigură de planul de joc" - Antena Sport
Mats Wilander, suprins după ce Simona Halep a fost învinsă de Elena Rybakina: "Nu a fost sigură de planul de joc" - Antena Sport

Simona Halep, prima reacție după victoria cu Sasnovich! "A fost foarte  greu! Și-a schimbat jocul" - Eurosport
Simona Halep, prima reacție după victoria cu Sasnovich! "A fost foarte greu! Și-a schimbat jocul" - Eurosport

Simona Halep continuă seria meciurilor excelente, o învinge pe Coco Gauff  și trece în sferturi la Madrid - Treizecizero
Simona Halep continuă seria meciurilor excelente, o învinge pe Coco Gauff și trece în sferturi la Madrid - Treizecizero

Final de meci. Cum s-a terminat duelul Simonei Halep cu Yulia Putintzeva de  la Australian Open – Capital
Final de meci. Cum s-a terminat duelul Simonei Halep cu Yulia Putintzeva de la Australian Open – Capital

simona halep azi - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi,  GSP.RO
simona halep azi - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Simona Halep a făcut anunțul trist chiar azi. Fanii ei sunt din ce în ce  mai dezamăgiți - Playtech Știri
Simona Halep a făcut anunțul trist chiar azi. Fanii ei sunt din ce în ce mai dezamăgiți - Playtech Știri

Simona Halep și-a aflat adversara de azi, de la Toronto. Ora de start a  partidei - Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversara de azi, de la Toronto. Ora de start a partidei - Eurosport

Simona Halep (2 WTA) o întâlnește azi, în jurul orei 14:00, pe americanca  Amanda Anisimova (29 WTA), în turul al treilea de la Roland Garros. Meciul  va fi în format LIVE TEXT
Simona Halep (2 WTA) o întâlnește azi, în jurul orei 14:00, pe americanca Amanda Anisimova (29 WTA), în turul al treilea de la Roland Garros. Meciul va fi în format LIVE TEXT

VIDEO Simona Halep, calificare entuziasmantă în sferturile de la Wimbledon  2022 - Victorie în 59 de minute cu Paula Badosa - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep, calificare entuziasmantă în sferturile de la Wimbledon 2022 - Victorie în 59 de minute cu Paula Badosa - HotNews.ro

Simona Halep, dezamăgită după ce a ratat şase mingi de meci, în turul 1 la  Praga,
Simona Halep, dezamăgită după ce a ratat şase mingi de meci, în turul 1 la Praga,

Simona Halep recunoaşte superioritatea Elenei Rybakina: „Este meritul ei.  Nu am fost suficient de bună azi“ - Fanatik.ro
Simona Halep recunoaşte superioritatea Elenei Rybakina: „Este meritul ei. Nu am fost suficient de bună azi“ - Fanatik.ro

LIVE TEXT. Simona Halep – Elise Mertens, AZI, în optimi la Roland Garros |  Digi24
LIVE TEXT. Simona Halep – Elise Mertens, AZI, în optimi la Roland Garros | Digi24

Simona Halep, întrebată ce parte a jocului ei îi cucerește pe fani: „Poate  și asta contează”
Simona Halep, întrebată ce parte a jocului ei îi cucerește pe fani: „Poate și asta contează”

VIDEO Simona Halep, cu emoții în turul doi la Roland Garros - Jocul suferă  la multe capitole - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep, cu emoții în turul doi la Roland Garros - Jocul suferă la multe capitole - HotNews.ro

The Lady in Red” Simona Halep a făcut spectacol în turul 1 la Melbourne,  amintind de tenisul ofensiv prestat în 2018 | Sport.ro
The Lady in Red” Simona Halep a făcut spectacol în turul 1 la Melbourne, amintind de tenisul ofensiv prestat în 2018 | Sport.ro

Simona Halep a explicat ce s-a întâmplat în meciul care a dus la eliminarea  ei de la Roland Garros: A fost un atac de panică | Digi24
Simona Halep a explicat ce s-a întâmplat în meciul care a dus la eliminarea ei de la Roland Garros: A fost un atac de panică | Digi24